główna kontakt Dodaj do ulubionych startuj z nami     

Finanse

Nieruchomości

giełda

praca

pogoda

rozrywka

tWWWój Wrocław! i masz co chcesz... wiedzieć

Google
 
Web Wrocław.webmida.com

mapa serwisu

:: biznes
:: informacje
:: auto
:: dziecko
:: kultura
:: film
:: imprezy
:: media
:: telefony
:: zdrowie i uroda
:: komunikacja
:: organizacje
:: nasze miasto
:: sport
:: turystyka
:: usługi

informacje

Bacardi B-Live na bis we Wrocławiu!

Słynny nietoperz Bacardi już po raz drugi odwiedził stolicę Dolnego Śląska. Kolejny raz Wrocławianie udowodnili, że potrafią się świetnie bawić. Na klubowiczów, którzy 17 listopada odwiedzili Studio P1 czekało mnóstwo atrakcji, przygotowanych specjalnie na tę noc!

Wspaniała zabawa z nietoperzem

Charakterystyczne czerwono-czarne logo Bacardi B-Live było widoczne niemal w każdym miejscu wrocławskiego Studia P1. Oryginalny bar Bacardi, multimedialne prezentacje oraz wszechobecne gadżety rozdawane przez urocze hostessy i przystojnych hostów – w takim otoczeniu szaleli goście dziewiątej imprezy z cyklu Bacardi B-Live. Studio P1 jest jednym z najnowocześniejszych i najciekawszych klubów w mieście. Przestronny parkiet i innowacyjne rozwiązania nagłośnieniowe sprawiły, że muzyka zyskała całkiem nowe brzmienie. Fantastyczne sety mixował DJ Lux – zwycięzca konkursu „Zostań Dj`em Bacardi B-Live 2007”. Energetyczne, klubowe miksy porwały do tańca setki amatorów weekendowych szaleństw. Temperaturę wewnątrz lokalu podnosiły występy rewelacyjnych tancerek, prezentujących swoje umiejętności na ogromnym parkiecie. Gorąca atmosferę studziły wyśmienite drinki na bazie Bacardi (Bacardi Mojito i Bacardi z colą), serwowane w oryginalnie zaaranżowanym barze Bacardi. Dodatkową atrakcją dla gości były pokazy barmańskie w wykonaniu mistrzów sztuki Flair.

Bacardi B-Live w Polsce i na świecie

Bacardi B-Live to cykl międzynarodowych imprez klubowych, które odbywają się m.in w Holandii, Niemczech, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku oraz wielu innych krajach na całym świecie. W Polsce gości już po raz drugi, gromadząc na imprezach w całym kraju mnóstwo amatorów dobrej zabawy przy energetycznych, klubowych dźwiękach. Poza wrocławskimi klubami nietoperz odwiedził już najmodniejsze lokale w Krakowie, Sopocie, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i Katowicach. Bacardi B-Live ma na celu promowanie dobrej muzyki, pełnego pozytywnych emocji stylu życia, indywidualizmu i aktywności. Bacardi B-Live to przede wszystkim wspaniała zabawa, porywająca, klubowa muzyka, swobodna atmosfera, dynamizm i pozytywna energia. Każda impreza pod patronatem słynnego nietoperza dostarcza mnóstwo niezapomnianych wrażeń oraz pozytywnej energii.

Więcej informacji na stronie www.bacardiblive.pl

Patronami medialnymi Bacardi B-Live 2007 są portale Clubzone i TopDj oraz telewizja MTV. Za oprawę medialną Bacardi B-Live 20007 odpowiada Agencja Pegasus Public Relations.

Bacardi B-Live to międzynarodowy projekt zamkniętych imprez, wykorzystujący klubowe klimaty, promujący dobrą muzykę i pełen pozytywnych emocji styl życia. Cykl eventów kierowany jest do osób między 18 a 30 rokiem życia, dla których spędzanie czasu na imprezach jest szczególnie ważne a clubbing jest synonimem dobrze spędzonych chwil. Bacardi B-Live to przede wszystkim wspaniała zabawa, swobodna atmosfera, klubowa muzyka, mnóstwo emocji, dynamizm i pozytywna energia. To ciekawe miejsca, gdzie spotykają się osoby lubiące rozrywkę w gronie przyjaciół, komunikatywne, młode i wolne duchem.

Grupa Bacardi-Martini
Producent i dystrybutor luksusowych alkoholi, na rynku polskim obecny od 13 lat. Zajmuje czołową pozycję w corocznym rankingu największych producentów i dystrybutorów alkoholi na świecie. Są to przede wszystkim rumy Bacardi, wermuty Martini, Martini Asti, Dewar's Whisky, Bombay Sapphire Gin, Otard Cognac, Grey Goose Vodka, Eristoff Vodka, Tequila Camino Real oraz drinki Bacardi Breezer. Grupa Bacardi-Martini powstała w 1993 roku w wyniku połączenia dwóch firm, z których każda osiągnęła już wcześniej światową renomę - Bacardi Ltd. oraz Martini & Rossi.

Bacardi
Bacardi jest jedną z najbardziej znanych marek z portfolio Grupy Bacardi-Martini. Bacardi to nazwa zastrzeżona dla najprzedniejszych destylatów z trzciny cukrowej - rumów. Bacardi jest obecnie liderem na rynku rumów, od dłuższego czasu jedną z najlepiej sprzedających się marek alkoholowych na świecie. Bacardi sprzedawany jest w 180 krajach. Bacardi to rum, który cechuje wysoka jakość, tradycja, oryginalność i wyśmienity smak. Markę stworzył Don Facundo Bacardi, w 1862 roku. Gładki, lekki, biały rum stał się prawdziwym hitem. Jest podstawą najpopularniejszych na świecie i ulubionych drinków konsumentów - Bacardi z Colą Original Cuba Libre (Bacardi, cola i limonka) oraz Bacardi Mojito i Bacardi Daiquiri."tWWWój Wrocław" - Poleć naszą gazetę znajomemuhome | o nas | reklama | nieruchomości | firmy | kontakt | regulamin | praca | dodaj newsa | Wrocław | Zakopane | Piotrków
copyright and design by mida ||| wszelkie prawa zastrzeżone