główna kontakt mapa serwisu     

RADOMSKO - MOJE MIASTO

Google
 
Web www.radomsko.webmida.com

mapa serwisu

:: giełda
:: gospodarka
:: informacje
:: auto
:: dziecko
:: kultura
:: film
:: imprezy
:: media
:: telefony
:: zdrowie i uroda
:: komunikacja
:: organizacje
:: nasze miasto
:: sport
:: turystyka
:: usługi

gospodarka

Portal PIT.pl, lider informacji podatkowej należący do Grupy Bankier.pl uruchomił nową usługę e-Porady.

Portal PIT.pl, lider informacji podatkowej należący do Grupy Bankier.pl uruchomił nową usługę e-Porady. Jest to profesjonalne i kompleksowe narzędzie, działające w oparciu o model zadawania przez użytkowników bezpośrednich pytań do specjalistów. W ramach posiadanego abonamentu użytkownik otrzymuje prawo dostępu do wszystkich odpowiedzi oraz możliwość zgłaszania własnych wątpliwości podatkowych bez limitu pytań.Na łamach portalu PIT.pl uruchomiona została nowa usługa e-Porady, która umożliwia bezpośrednią komunikację z redakcją, wraz z otrzymaniem w krótkim czasie odpowiedzi na bieżące pytania nurtujące podatników. Każda z udzielonych porad opatrzona jest dokładną podstawą prawną. Nieprzypadkowo czas premiery nowej usługi zbiega się z gorącym okresem rozliczeń podatkowych, kiedy to najwięcej osób zdaję sobie sprawę z konieczności rozliczenia swojego zeznania podatkowego i zaczyna szukać wiarygodnych informacji.Mamy nadzieję, że odpowiedzi na konkretne pytania i problemy podatników, obok poradników, formularzy i programów, ułatwią internautom poprawne rozliczenie się z fiskusem - mówi Jacek Wawrowski prezes zarządu PIT.pl sp. z o.o. 

Razem z portalami PIT.pl i VAT.pl, usługa e-Porady tworzy unikalną bazę wiedzy podatkowej zbudowaną w oparciu o: praktyczne odpowiedzi, poradniki, urzędowe interpretacje i wybrane skróty artykułów prasowych. W ten sposób powstało kompleksowe i obiektywne źródło informacji na każdy temat podatkowy, gdzie wiedzę usystematyzowano w ponad 600 kategoriach tematycznych, tak by użytkownik mógł szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji. Możliwość zadawania pytań redakcji na bieżąco to dobre rozwiązanie dla tych, którzy samodzielnie rozliczają się z fiskusem lub prowadzą księgowość, a w spornych kwestiach chcieliby zweryfikować własne stanowisko.  

Baza odpowiedzi e-Porad to praktyczne narzędzie dla tych, którzy cenią czas i szukają prostych i jednoznacznych odpowiedzi: „TAK” czy „NIE”. Gwarancją poprawności odpowiedzi jest fakt, że udzielają ich redaktorzy posiadający dorobek w zakresie publikacji fachowych i doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. 

PIT.pl jest drugim obok VAT.pl portalem pozyskanym miesiąc temu przez spółkę Bankier.pl. Użytkownicy portalu finansowego otrzymali wówczas możliwość dostępu do zebranych w jednym miejscu wskaźników, deklaracji, aktów prawnych i narzędzi podatkowych. Przejęte portale PIT.pl i VAT.pl, wzmocniły pozycję Grupy Bankier.pl, obejmującej biznesowe portale i witryny: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PRNews.pl oraz motoryzacyjny portal Mojeauto.pl.Wraz z nowym rokiem rozpoczął się proces zaciśniania współpracy pomiędzy portalami i serwisami z grupy oparty m.in. o wymianę know-how i treści merytorycznych. Bankier.pl S.A obecny na rynku od 2000 r jest liderem na polskim rynku firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody z reklamy oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 40 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez różne kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, Mojeauto.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl  Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W październiku 2006 roku ich liczba wyniosła średnio 1,3 miliona, a łączna liczba odsłon stron portali 28,9 mln miesięcznie. 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Udziałowcami Bankier.pl S.A. są notowane na giełdach fundusze inwestycyjne bmp AG i MCI Management S.A.  

PIT.pl to wiodący w polskim Internecie portal podatkowy, z którego korzysta blisko pół miliona użytkowników miesięcznie. Serwisy PIT.pl i VAT.pl od 7 lat stanowią rzetelne i aktualne źródło informacji podatkowej zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla indywidualnych podatników.  Zebrane w jednym miejscu, uporządkowane i w prosty sposób zaprezentowane: poradniki, przegląd prasy, zestawienie interpretacji, akty prawne, wzory dokumentów i deklaracji oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe stanowią swoiste kompendium wiedzy przydatne dla osób prowadzących księgowość samodzielnie, jak i zawodowo.

notowania


copyright and design by mida || home | o nas | reklama | ¶lub | nieruchomo¶ci | firmy | forum | kontakt | regulamin | mapa serwisu