główna kontakt Dodaj do ulubionych startuj z nami     

Finanse

Nieruchomości

giełda

praca

pogoda

rozrywka

tWWWój Piotrkow! i masz co chcesz... wiedzieć

Google
 
Web piotrkow.webmida.com

mapa serwisu

:: biznes
:: informacje
:: auto
:: dziecko
:: kultura
:: film
:: imprezy
:: media
:: telefony
:: zdrowie i uroda
:: komunikacja
:: organizacje
:: nasze miasto
:: sport
:: turystyka
:: usługi

informacje

10.10.2007
Jak zarządzać finansami małej firmy? - cykl konferencji regionalnych Bankier.pl

Zasady finansowania działalności małych firm w oparciu o kapitał zewnętrzny, wykorzystanie produktów bankowych w kontekście odliczeń podatkowych oraz ułatwienia we współpracy z izbą skarbową – to główne tematy cyklu 8 bezpłatnych konferencji regionalnych organizowanych przez portal Bankier.pl i MultiBank.

W okresie od października do grudnia 2007 roku eksperci z portalu Bankier.pl i PIT.pl oraz przedstawiciele MultiBanku odwiedzą największe miasta w kraju i opowiedzą o roli nowoczesnych i elastycznych kredytów bankowych w finansowaniu działalności przedsiębiorstw na różnym etapie ich rozwoju oraz o sposobach na zwiększenie efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych i działalności handlowej w oparciu o kapitał zewnętrzny.

"Od początku działalności misją portalu Bankier.pl jest pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych. Nie chcielibyśmy ograniczać się tylko do obecności w wirtualnym świecie. Bardzo nas cieszy fakt, że teraz z naszej wiedzy i doświadczenia będą mogli korzystać uczestnicy konferencji organizowanych w ośmiu największych miastach Polski" – mówi Maciej Klepacki, marketing manager Bankier.pl

Spotkania będą się odbywać w Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie. Eksperci opowiedzą również o zmianach w ordynacji podatkowej, alternatywnych sposobach finansowania działalności gospodarczej (m.in.leasing, factoring) oraz o roli banku internetowego w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach z udziałem ekspertów oraz skorzystać z profesjonalnej porady.

"W Polsce z roku na rok powstaje coraz więcej nowych przedsiębiorstw. Wszystkie one, na różnych etapach rozwoju, napotykają na podobne wyzwania finansowe. Od sposobu, w jaki sobie z nimi radzą, zależy często ich sukces rynkowy. – mówi Hubert Pałgan Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Sprzedaży Detalicznej MultiBanku. Instytucje finansowe proponują rozwiązania skutecznie wspomagające biznes, dlatego warto tłumaczyć zasady ich funkcjonowania przedsiębiorcom – dodaje Pałgan

Szczegółowe informacje na temat każdej konferencji można znaleźć na stronach portalu Bankier.pl pod adresem: www.bankier.pl/konferencje. Udział w konferencjach jest bezpłatny.

Informacje dodatkowe:

Bankier.pl S.A. jest niekwestionowanym liderem finansowego segmentu Internetu. Prowadzony przez spółkę portal Bankier.pl jest źródłem informacji z zakresu finansów osobistych, inwestowania, rynków kapitałowych i produktów finansowych.

Każdego miesiąca z artykułów, raportów i analiz publikowanych przez redakcję i analityków portalu korzysta blisko 1 400 000 użytkowników. Na stronach Bankier.pl można znaleźć aktualne notowania giełdowe, wypowiedzi ekspertów, kalkulatory i porównania ofert produktów finansowych blisko 50 renomowanych instytucji finansowych. Dostęp do wszystkich treści i informacji umieszczonych na portalu jest bezpłatny.

W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl

19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

MultiBank powstał w 2001 r. jako detaliczna część BRE Banku SA. Po 6 latach działalności, plasuje się wśród największych banków obecnych na Polskim rynku.

MultiBank dysponuje szeroką ofertą produktów kredytowych dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Jako jedna z niewielu instytucji finansowych na Polskim rynku oferuje możliwość uzyskania kredytu dla firmy już od pierwszego dnia działalności. Klientów zamożnych zapraszamy natomiast do Klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius, elitarnej części MultiBanku. Członkowie Klubu są objęci indywidualną opieką doradców, posiadających szerokie uprawnienia. Mogą również korzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty produktowej oraz uczestniczyć w wycieczkach, wyprawach klubowych i wydarzeniach kulturalnych przygotowanych przez MultiBank i jego partnerów.

Z usług MultiBanku korzysta obecnie ponad 370 tys. Klientów indywidualnych i biznesowych.

Terminy konferencji:

Szczecin, 04.10.2007 r.
Kraków, 16.10.2007 r.
Wrocław, 30.10.2007 r.
Lublin, 08.11.2007 r.
Poznań, 13.11.2007 r.
Katowice, 20.11.2007 r.
Łódź, 27.11.2007 r.,
Warszawa, 04.12.2007 r.

źródło Bankier.pl"tWWWoje Radomsko" - Poleć naszą gazetę znajomemu

home | o nas | reklama | nieruchomości | firmy | kontakt | regulamin | praca | dodaj newsa | Wrocław | Zakopane | Piotrków
copyright and design by mida ||| wszelkie prawa zastrzeżone