główna kontakt Dodaj do ulubionych startuj z nami     

Finanse

Nieruchomości

giełda

praca

pogoda

rozrywka

tWWWój Piotrkow! i masz co chcesz... wiedzieć

Google
 
Web piotrkow.webmida.com

mapa serwisu

:: biznes
:: informacje
:: auto
:: dziecko
:: kultura
:: film
:: imprezy
:: media
:: telefony
:: zdrowie i uroda
:: komunikacja
:: organizacje
:: nasze miasto
:: sport
:: turystyka
:: usługi

informacje

15.10.2007
Serwis specjalny portalu Bankier.pl: Wybory 2007

Portal Bankier.pl uruchomił specjalny serwis poświecony zbliżającym się wyborom parlamentarnym. Na serwisie użytkownicy znajdą aktualne sondaże wyborcze, newsy i artykuły poświecone doniesieniom z największych ugrupowań politycznych. Redakcja Bankier.pl położyła szczególny nacisk na część gospodarczą programów poszczególnych partii, a także stworzyła czytelnikom portalu unikalną możliwość zadawania pytań do polityków, którzy specjalnie dla ekipy Bankier.TV udzieli odpowiedzi przed kamerami.

Od pierwszych tygodni października działa na stronach portalu Bankier.pl specjalny serwis poświęcony wyborom parlamentarnym w 2007 roku. Jest to pierwszy z internetowych serwisów wyborczych, który szczególną uwagę skupia na programach gospodarczych partii politycznych. Internauci w sposób łatwy i przejrzysty mogą porównać kluczowe dla gospodarki obszary i podejście do nich polityków każdej z największych partii.

Na początku października użytkownicy Bankier.pl w otwartej dyskusji na stronach portalu mieli możliwość wystosować przedwyborcze zapytania do polityków. Redakcja portalu wybrała 13 najczęściej powtarzających się pytań o gospodarkę i zadała je przedstawicielom największych ugrupowań politycznych. Wypowiedzi zostały uporządkowane w taki sposób, aby odpowiedzi wszystkich partii politycznych na jedno pytanie zawarte były w jednym materiale filmowym.

Z materiałów video Bankier.TV dowiemy się jakie pomysły na poniższe zagadnienia mają przedstawiciele największych ugrupowań politycznych w Polsce:

Deficyt budżetowy
Służba zdrowia
Prywatyzacja majątku państwowego
Otwarte licytacje państwowych firm
Restrukturyzacja PKP
Składki ubezpieczeniowe
Podwójna składka zdrowotna
Podatek PIT
Likwidacja KRUS
Podatek Belki
Pieniądze na drogi
Dopłaty do paliwa rolniczego

Poznamy również odpowiedź na specjalne pytanie od redakcji Bankier.pl: Czy i w jaki sposób politycy potrafiliby pomnożyć dziesięciokrotnie 100 tys. w cztery lata?

Redakcja portalu Bankier.pl stworzyła czytelnikom również niecodzienną szansę przekazania swoich uwag i przemyśleń skierowanych do nowego premiera. Każdy z internautów może wypowiedzieć się w liście do premiera na stronach Bankier.pl. Po wyborach wszystkie listy zostaną przez przedstawicieli portalu dostarczone nowemu szefowi rządu.

„Serwisy wyborcze można znaleźć praktycznie na większości z liczących się portali internetowych. Jako czołowy portal poświecony zagadnieniom na styku gospodarki, finansów i biznesu chcieliśmy stworzyć dla naszych użytkowników coś wyjątkowego i specjalnie poświeconego kluczowej dla nas tematyce” – mówi Marcin Dziadkowiak, redaktor naczelny Bankier.pl. „Na stronach Bankier.pl użytkownicy znajdą proste porównania programów gospodarczych partii oraz nagrane przez nas specjalne materiały video z wypowiedziami przedstawicieli ugrupowań politycznych” – dodaje Dziadkowiak.

W serwisie specjalnym Wybory 2007 użytkownicy znajdą wszystkie aktualne informacje powiązane tematycznie z sytuacją polityczna w kraju, ze szczególnym uwzględnieniem kampanii wyborczej i najważniejszych doniesień z największych ugrupowań politycznych. Na stronach serwisu przygotowanego przez Bankier.pl znajdują się najnowsze sondaże wyborcze, materiały multimedialne, newsy i komentarze oraz specjalne forum wyborcze, na którym niezależnie od wyznawanych wartości czy sympatii politycznych można prowadzić dyskusje na styku polityki i gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na strony serwisu specjalnego Bankier.pl: Wybory 2007

Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 40 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl

Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W maju 2007 roku ich liczba wyniosła 1,56 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 56,7 miliona. 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

źródło Bartosz Niedzielski, Bankier.pl"tWWWoje Radomsko" - Poleć naszą gazetę znajomemuhome | o nas | reklama | nieruchomości | firmy | kontakt | regulamin | praca | dodaj newsa | Wrocław | Zakopane | Piotrków
Ośrodek Szkolenia Kierowców Radomsko - OSK ATEGO
copyright and design by mida ||| wszelkie prawa zastrzeżone